Adres: ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin
tel: 18 207 41 86
szkolaporonin@poronin.pl

„Kobiet zwyczajnie nie da się zrozumieć, a więc nie warto nawet próbować. Co wcale nie oznacza, że nie mamy ich kochać i nie oznacza, że powinniśmy przestać okazywać im na każdym kroku, ile dla nas znaczą.”

Za nami VIII Czekoladowy Dzień Kobiet w Szkole Podstawowej im. Legionów Polskich w Poroninie  z obszerną fotorelacją!

O godz. 18.00 - 12 marca 2024 r. aula szkoły wypełniła się po brzegi wyjątkowymi gośćmi. Na Kobiece wydarzenie przybyły m.in.: Pani Wójt Anita Żegleń wraz z Panem Wicewójtem Maciejem Dziubasem, Pani Dorota Tokarczyk - Dyrektor Gminnego Przedszkola w Poroninie, emerytowane Panie Dyrektor naszej szkoły - Pani Zofia Chowaniec oraz Pani Władysława Tragarz, Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Poroninie - Anna Malacina - Karpiel, Siostry Michalitki z Przedszkola bł. ks. Bronisława Markiewicza w Poroninie oraz rodzice, dziadkowie i sympatycy naszej szkoły.
Dziękujemy za Państwa obecność i wspólną zabawę!

Nasi najmłodsi uczniowie dołożyli wszelkich starań, by tego wieczoru każda kobieta czuła się jak w bajce... Zaczarowany utwór wprowadził publiczność w magiczny nastrój. Wspólnie wzięliśmy udział w zabawie muzycznej karaoke, nie zabrakło  konkursów i zabaw z Panią Renatą Sieczką (nawlekanie czekoladowych korali, ubijanie piany). Przed wejściem do auli można było skorzystać z  Fotobudki. Po czekoladowej rozpuście zorganizowano "2- minutowe Turbo spalanie z Jowitą".

Były tańce, turnee grupy "Body dream", skecze uczniów i nauczycieli (m.in. "Wywiadówka" w wykonaniu Pani Aleksandry Zielińskiej i Pana Jacka Kucia), kabaret "naszych" panów i mnóstwo śmiechu! Sympatyczną niespodziankę stanowił okolicznościowy filmik stworzony przez Panią Annę Skupień oraz kółko dziennikarskie na czele z Panią Eweliną Majerczyk i Panią Alicją Szyszką. Panowie z naszego najbliższego otoczenia,  Ci duzi i mali, stanęli na wysokości zadania i pozytywnie nas zaskoczyli swoimi przemiłymi wypowiedziami i życzeniami.  Podczas imprezy mieliśmy przyjemność posłuchać koncertu dwóch naszych absolwentów: Maćka Franosza i Jasia Skowyry z kolegami "zzo miedzy" o przewrotnej nazwie "Zespół Super ZepsÓł". Panowie - świetna energia! Byliście boscy!

Dziękujemy organizatorom - Pani Dyrektor Katarzynie Budyn oraz Pani Wicedyrektor Jadwidze Krzos, za moc świetnej zabawy i humoru! Dziękujemy naszemu niezawodnemu konferansjerowi Panu Jackowi Kuciowi - za mistrzowskie prowadzenie spotkania. Wszystkim nauczycielom, uczniom, absolwentom i sympatykom szkoły za zaangażowanie podczas występów i zabaw. Było jak co roku, tradycyjnie - czekoladowo i z uśmiechem!

Moc najserdeczniejszych życzeń dla wszystkich Kobiet i Kobietek! Jesteście cudowne!