logo

Reklama
Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Do wakacji zostało:
Home
IV Konkurs Ekologiczny na Plakat Chrońmy Lasy Europy PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wpisał Administrator   
Środa, 18. Styczeń 2012 23:58

W najbliższych miesiącach odbędzie się IV edycja Konkursu Ekologicznego na plakat organizowanego przez naszą szkołę oraz Starostwo Powiatowe w Zakopanem. Partnerem wspierającym jest Základná škola s materskou školou ze Spišskego Hrhova na Słowacji. Konkurs ma charakter międzynarodowy, jest adresowany do dzieci i młodzieży z Polski oraz Słowacji. Zapraszamy uczniów i nauczycieli zaangażowanych w idee ochrony środowiska naturalnego w Europie do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Wersja polska

Wersja angielska

LAST_UPDATED2