logo

Reklama

Certyfikaty

Reklama
Reklama

Szkoły partnerskie

Reklama
Reklama
Reklama

Imieniny obchodzi: Apolonia, Eryka, Cyryl
Do wakacji zostało:
Home KONKURSY Konkurs na plakat IV Konkurs Ekologiczny na Plakat Chrońmy Lasy Europy
IV Konkurs Ekologiczny na Plakat Chrońmy Lasy Europy PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Środa, 18. Styczeń 2012 23:58

W najbliższych miesiącach odbędzie się IV edycja Konkursu Ekologicznego na plakat organizowanego przez naszą szkołę oraz Starostwo Powiatowe w Zakopanem. Partnerem wspierającym jest Základná škola s materskou školou ze Spišskego Hrhova na Słowacji. Konkurs ma charakter międzynarodowy, jest adresowany do dzieci i młodzieży z Polski oraz Słowacji. Zapraszamy uczniów i nauczycieli zaangażowanych w idee ochrony środowiska naturalnego w Europie do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Wersja polska

Wersja angielska

LAST_UPDATED2