Adres: ul. Piłsudskiego 34, 34-520 Poronin
tel: 18 207 41 86
szkolaporonin@poronin.pl

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się III EDYCJA SZKOLNEGO KONKURSU MAM TALENT.

Wydarzenie przyciągnęło wielu młodych artystów, którzy zaprezentowali swoje różnorodne talenty przed zgromadzoną publicznością. Laureaci konkursu otrzymali Złoty Bilet, który uprawnia ich do występu na festynie szkolnym. Festyn odbędzie się już w tę niedzielę. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni upominkami oraz voucherami na dzień bez pytania. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom pokazującym swoje umiejętności i życzymy dalszych sukcesów. Byliście niesamowici !

Wyrazy wdzięczności kierujemy także do naszego jury, w skład którego wchodziły: pani Katarzyna Krzyściak, pani Elżbieta Styrczula oraz Patrycja Chowaniec - uczennica klasy 7a.

Dziękujemy za ich pracę i poświęcony czas.